***Sportovní akce roku v TGIF ***

Víte, co se bude dít v něděli 5. února? Již tradiční 51. Super Bowl! Finále americké NFL a největší sportovní svátek roku. Přijďte s kamarády do TGI Fridays na Andělu, přidejte se k nám a my vás jako každý rok přeneseme do skvělé atmosféry největší sportovní události roku! Máme pro Vás speciální program. Fandíte Patriotům nebo Falconům?

Je Super Bowl vážně tak super? Aneb několik Fun Facts

Ano, prostě tomu tak je! Super Bowl je synonymum zábavy, akce a párty s kamarády. Tento jediný večer totiž hýří řadou superlativů.

superbowl team

» Nejlepší týmy populární NFL: Je to prostě hra velkých kluků všech rozměrů a velikostí. Hra rychlosti a síly, napětí ze hry.

» Oblíbený i u žen: Překvapivě až 40% diváků na hřišti či u televizních přijímačů tvoří ženy! Ne že by svalnatí muži honící šišatý míč nebyli pro dámy zajímaví, ale jde spíš festivaly, akce a hlavně přestávku v poločase utkání, co většinu diváků zajímá více, než samotná hra.

TaylorDavis-SuperBowl5

» Největší hvězdy: Vystupující interpret je středem světové pozornosti. Pro každého interpreta je živé vystoupení na stadionu Super Bowlu vrcholem jeho kariéry a zásadní poctou. Vystupovaly zde hvězdy světového formátu jako The Rolling Stones, U2, Madonna, Beyonce, Lenny Kravitz, Sting i Britney Spears. Letos bude tou největší hvědou stadionu v Hustonu Lady Gaga.

»  Nejdražší reklama v historii TV: Medializace a vysílání na všech hlavních TV kanálech k popularizaci hry přispívá. Sleduje ji až 46% amerických domácností a v roce 2014 stálo 30 sekund ve vysílacím čase neuvěřitelných 4,5 milionu dolarů (112,5 milionu korun)!

»  Nejdřaží vstupenky: Vidět to vše naživo je prostě zážitek. Vstupenky na stadion se mohou vyšplhat až na závratných 3000$! Tedy trojnásobek původní ceny těch nejdražších.

»  Nejsledovanější akce roku: Myslíte si, že sledovanost evropské Ligy mistrů je velká? Sledovanost Super Bowlu se odhaduje až na neuvěřitelných 90 milionů diváků. Vůbec nejsledovanější byl ten z roku 2011, kdy na svalnaté hochy koukalo závratných 111 milionů diváků po celém světě. A číslo každým rokem roste.

»  Speciální menu: Super Bowl a Amerika patří k sobě stejně tak, jako žebírka s naší Jack Daniel’s omáčkou. To my v TGI Fridays bez uzardění přijímáme J Nehledě na diety, je tento večer plný výborného, chuťově nepřekonatelného jídla. Mezi nejoblíbenější nejen v TGIF patří nachos s guacamole a řadou dalších dipů, Bufallo Wings, sendviče, a burgery či galzurovaná žebírka. A pivo prostě nesmí chybět.

 

To vše a mnohem více u nás v TGI Fridays na Andělu 5. února od 23:00 najdete:

tgi_fridays_superbowl

»Speciální menu v podobě nejoblíběnějších žebírek, burgerů a chipsů

»Dvě piva Staropramen ke každému hlavnímu chodu zdrama!

»Stylovou obsluhu ve fotbalových dresech od Prague Mustangs, která s vámi bude fandit vašemu favoritovi

»Tombola o skvělé ceny

»5 televizí a velké plátno

Udělejte si rezervaci na Super Bowl Night v TGI Fridays Anděl ještě dnes.

Míst rychle ubývá 😉

Více o Akci rezervace na Superbowl

Comments are closed.