THE FARMSTEAD BOWL

Posted on:

VITAMÍNY NAPAKOVANÁ  BROKOLICE, MANDLE PRO ZDRAVÉ SRDCE, PROTEINOVÁ BOMBA VE FORMĚ QUINOI

Výborný quinoa salát s grilovanou  brokolicí, jarní cibulkou, sladkým bazalkovým zelím a opečenými sladkými bramborami. Podáváme posypané lupínky z pražených  mandlí, čerstvou mátou a grilovaným Halloumi sýrem.

THE SANTA MONICA BOWL

Posted on:

OSVĚŽUJÍCÍ MIX ŽLUTÉHO A VODNÍHO MELOUNU, TĚLO ZKLIDŇUJÍCÍ MÁTA A DRASLÍKOVÝ RUKOLOVÝ SALÁT

Špízy s grilovanými Cajun krevetami servírované na salátu z okurky, žlutého a vodního melounu, máty, koriandru, rukoly, sýru feta a ancho-chilli marinády. Ozdobené grilovanou limetkou. 

THE RANCHERO BOWL

Posted on:

KVĚTÁK PODPORUJÍCÍ FUNKCI MOZKU, PROTEINOVÉ EDAMAME A AVOKÁDO CO NABUDÍ FUNKCI NAŠEHO SRDCE

Nadýchaný  bulgur s grilovanými kuřecími prsíčky a grilovaným květákem, Pico de Gallo, Edamame fazolky, grilovaná baby kukuřice, rucola a avokádo. Podáváme s feta sýrem, jarní cibulkou a lístky koriandru.

TERIYAKI SESAME WINGS (Tokyo)

Posted on:

Křupavá kuřecí křídla ochucená sladkou teriyaki omáčkou, posypaná chilli a  sezamovými semínky. Podáváme s řapíkatým celerem a Sriracha aioli omáčkou.

TEXAS SPICED BBQ WINGS (Dallas)

Posted on:

Křupavá kuřecí křidélka s chutí kouřové BBQ omáčky a směsí texaských bylin a  koření. Podáváme s naším Ranch dresingem a řapíkatým celerem.

GRILLED CARIBBEAN WINGS (Havana)

Posted on:

Grilovaná šťavnatá kuřecí křidélka zapečená s tropickou rumovou omáčkou, ozdobená ananasovým Pico de Gallo, koriadrem a plátkem limetky.

FRIDAYS™ SIGNATURE WINGS (Nashville)

Posted on:

Šťavnatá kuřecí křidélka přelitá naší legendární Fridays™ Signature omáčkou.
Podáváme s řapíkatým celerem a porcí omáčky Fridays™ Signature.

PULLED CHICKEN SALAD SANDWICH

Posted on:

Kombinace trhaného kuřecího masa, sušených brusinek mixovaných s kyselou okurkou, cibulkou, celerem, sekanými mandlemi, na toastovém chlebu s italskou majonézou, rajčetem a listovým salátem, podávané s hranolky.

Cena: 145 Kč

BRUSCHETA CHICKEN PASTA

Posted on:
Fettuccine s čerstvou Brushetta marinádou a šťavnatými kuřecími prsíčky, jemně dochucená balsamikovou glazurou a sýrem parmazán.
Cena: 175 Kč

ROASTED VEGGIE TACOS

Posted on:

Žampióny, cuketa, mix paprik a cibule pečených na česneku, oregánu a tymiánu v měkké tortille zdobené rajčatovou chipotle salsou a sýrem, podáváme s hranolky.

Cena: 250 Kč / 300 Kč