Sticky Ribs

Posted on:

Grilovaná vepřová žebírka, sladká a pikantní asijská omáčka, jarní cibulka, koriandr a kešu oříšky. Servírujeme s křupavými hranolky a salátem Coleslaw.

BBQ BEER RIBS

Posted on:

Naše žebírka přelitá dvěma úžasnými příchutěmi; omáčkou z černého piva a omáčkou BBQ. Servírujeme s pomerančovo-hořčičným dipem, křupavými hranolky a salátem Coleslaw.

Chimichurri Ribs

Posted on:

Grilovaná žebírka s čerstvou chimichurri omáčkou, zdobená sýrem. Podáváme s křupavými hranolky a salátem Coleslaw.

Chile Marmalade Glazed Ribs

Posted on:

Doměkka grilovaná vepřová žebírka potřená sladko-pikantní omáčkou a ozdobená opečenými pekanovými ořechy. Servírujeme s Chile marmalade omáčkou, koriandrem, křupavými hranolky a salátem Coleslaw.

SIZZLING PORTOBELLO SCAMPI

Posted on:

Grilovaný žampion Portobello přelitý lehce pikantní rajčatovou omáčkou Scampi. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

SIZZLING SIGNATURE STEAK

Posted on:

Hovězí rump steak s pikantním Cajun kořením, propečený dle vašeho přání, přelitý naší legendární Signature omáčkou a ozdobený smaženou cibulkou. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

SIZZLING SOUTHWEST PINEAPPLE CHICKEN

Posted on:

Grilované šťavnaté kuřecí prso s lehce pikantním Cajun kořením, Pico de Gallo, grilovaným ananasem a koriandrem. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

SIZZLING SHRIMP SCAMPI

Posted on:

Krevety restované v pikantní rajčatové omáčce Scampi, ozdobené čerstvou petrželkou. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

WINDFALL

Posted on:

Southern Comfort, jahodové pyré, brusinkový džus, vanilkový sirup, limetka a skořice

TEPLÝ KOKTEJL

FRIDAY’S MEDICINE

Posted on:

Becherovka, Jameson Irish Whisky, zázvorový sirup, jablkový džus a limetka

TEPLÝ KOKTEJL