SIZZLING PORTOBELLO SCAMPI

Posted on:

Grilovaný žampion Portobello přelitý lehce pikantní rajčatovou omáčkou Scampi. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

SIZZLING SIGNATURE STEAK

Posted on:

Hovězí rump steak s pikantním Cajun kořením, propečený dle vašeho přání, přelitý naší legendární Signature omáčkou a ozdobený smaženou cibulkou. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

SIZZLING SOUTHWEST PINEAPPLE CHICKEN

Posted on:

Grilované šťavnaté kuřecí prso s lehce pikantním Cajun kořením, Pico de Gallo, grilovaným ananasem a koriandrem. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

SIZZLING SHRIMP SCAMPI

Posted on:

Krevety restované v pikantní rajčatové omáčce Scampi, ozdobené čerstvou petrželkou. Servírujeme na horké pánvi s restovanou zeleninou, jasmínovou rýží s paprikou a bylinkami a roztaveným sýrem Jack a Colby.

WINDFALL

Posted on:

Southern Comfort, jahodové pyré, brusinkový džus, vanilkový sirup, limetka a skořice

TEPLÝ KOKTEJL

FRIDAY’S MEDICINE

Posted on:

Becherovka, Jameson Irish Whisky, zázvorový sirup, jablkový džus a limetka

TEPLÝ KOKTEJL

CINNAMON ABSENTHE SOUR

Posted on:

Finlandia Vodka, Absint, jahody, marakujové pyré a skořice

MANDARIN CINNAMON LEMONADE

Posted on:

Kombinace mandarinek, mandarinkového sirupu se skořicí a sodovky

FRIDAYS™ SIGNATURE Chicken

Posted on:

Šťavnaté grilované kuřecí prso, přelité naší legendární Fridays™ Signature omáčkou. Servírované s hranolky a coleslaw salátem.

Cena: 175 Kč

THE FARMSTEAD BOWL

Posted on:

VITAMÍNY NAPAKOVANÁ  BROKOLICE, MANDLE PRO ZDRAVÉ SRDCE, PROTEINOVÁ BOMBA VE FORMĚ QUINOI

Výborný quinoa salát s grilovanou  brokolicí, jarní cibulkou, sladkým bazalkovým zelím a opečenými sladkými bramborami. Podáváme posypané lupínky z pražených  mandlí, čerstvou mátou a grilovaným Halloumi sýrem.